NIBE VVM 500 - VNITŘNÍ SYSTÉMOVÁ JEDNOTK

Systémová jednotka nové generace určená pro nemovitosti se 2 - 3 byty nebo menší komerční nemovitosti. Je připravena na připojení celé řady zařízení včetně solárních panelů. 

Více informací NIBE VVM 500 - vnitřní jednotka pro tepelná čerpadla vzduch-voda

Výrobek nové generace vyvinutý pro maximálně efektivní hospodaření s teplem a teplou vodou. Vaše vytápění může být spolehlivé a úsporné díky zabudovanému výměníku teplé vody, cirkulačním čerpadlům, solárnímu výměníku, řídícímu systému a vestavěnému elektrokotli. VVM 500 je propojeno s tepelným čerpadlem a topným systémem v domě. Také je uzpůsobeno k propojení s různým příslušenstvím, například externí zdroj tepla, solární ohřev, bazén či topný systém s různými teplotami.

  • Flexibilní all-in-one vnitřní modul pro vytápění a ohřev vody.
  • velkých domů a nemovitostí s 2-3 byty.
  • Ve spojení s tepelnými čerpadly F2300 / F2030 / F2040 tvoří kompletní zařízení pro vytápění a ohřev vody.
  • Nová generace regulátort s barevným displejem a několik nových funkcí.
  • Variabilní jednotka "vše v jednom" pro vytápění a ohřev vody
  • Pro větší rodinné domy a objekty s 2 - 3 bytovými jednotkami
  • Uzpůsobeno pro snadné připojení k solárním panelům či dalšímu externímu zdroji

VZDÁLENÁ SPRÁVA NIBE UPLINK

Ovládejte a kontrolujte své tepelné čerpadlo pomocí NIBE Uplink přes internet nebo pomocí SMS z mobilního telefonu.

Vnitřní systémovou jednotku VVM 500 je možné ihned bez dalšího příslušenství připojit k síti internet a využívat veškerý komfort NIBE Uplink. Kdekoliv a kdykoliv můžete zkontrolovat stav vašeho systému. Dokonce i váš servisní technik může být informován o případném alarmu pomocí e-mailu ihned po jeho vzniku.

Pokud není k dispozici připojení k síti internet je možné instalovat SMS komunikační modul. Po jeho instalaci můžete snižovat či zvyšovat pokojovou teplotu ještě před vaším příchodem domů, aktivovat ohřev extra teplé vody nebo jen zkontrolovat, zda vše funguje tak, jak má.

Technické parametry