Tepelné čerpadlo NIBE F1345

Perfektní řešení se dvěma výkonnými kompresory pro instalace vyšších výkonů do bytových domů, komerčních objektů, škol, kostelů a dalších objektů s velkou potřebou tepla.

MODEL S VYSOKOU ÚČINNOSTÍ A+++

K DISPOZICI VE ČTYŘECH VARIANTÁCH
Tepelné čerpadlo NIBE F1345 je vyráběno ve čtyřech výkonových variantách: 24 kW, 30 kW, 40 kW a 60 kW.

Více informací o tepelném čerpadle NIBE F1345

Tepelné čerpadlo nové generace pro úsporné vytápění a ohřev vody ekologickým šetrným způsobem.

 • Perfektní řešení pro instalace vyšších výkonů
 • Možnost zapojení do kaskád až 9-ti tepelných čerpadel včetně kombinací s typy F1145, F1245
 • Vysoký topný faktor - rychlá návratnost investice
 • Vysoká teplota na výstupu (65oC) umožňuje vysokou flexibilitu instalace
 • Tepelné čerpadlo se skládá ze dvou jednotek s množstvím chladiva nižším než 3 kg na jednotku
 • LCD displej zobrazující jednoduše veškeré informace o celém systému
 • Regulátor umožňuje coloroční řízení vnitřního klimatu v objektu (vytápění, chlazení, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, ventilaci...)
 • Velká variabilita zapojení umožňue kombinaci se solárními systémy, kotlem na plyn či dřevo nebo elektrokotlem
 • USB port pro snadnou aktualizaci softwaru
 • Elegantní nadčasový design
 • Mimořádně nízká hlučnost
 • Se dvěma výkonnými kompresory je toto tepelné čerpadlo ideálním zdrojem tepla pro bytové domy, komerční objekty, školy, kostely nebo jiné domy s vyšší tepelnou ztrátou

Tepelné čerpadlo NIBE F1345 se skládá ze dvou kompresorových jednotek a řídící jednotky s barevným displejem. Inteligentní řídící systém monitoruje aktuální požadavky energie, ohřev teplé vody či bazénu a spíná podle potřeby. V případě, že tepelné čerpadlo není schopné pokrýt svým výkonem potřebu energie, pak řídící systém sepne i doplňkový zdroj. Tepelné čerpadlo NIBE F1345 má vestavěná oběhová čerpadla a součástí je i oběhové čerpadlo primárního okruhu (u 40 - 60 kW typu je primární oběhové čerpadlo externí, ale je součástí dodávky). Zdrojem primární energie může být také odpadní teplo z technologických procesů.

Energie z primárního okruhu je prostřednictvím ekologicky nezávadné nemrznoucí směsi předávána ve výparníku tepelného čerpadla chladivu, to se ohřeje a po stlačení kompresorem se dále zvýší jeho teplota. Takto získanou energii předává v kondenzátoru topné vodě.

OVLÁDEJTE A KONTROLUJTE SVÉ TEPELNÉ ČERPADLO POMOCÍ NIBE UPLINK PŘES INTERNET NEBO POMOCÍ SMS Z MOBILNÍHO TELEFONU.

Tepelné čerpadlo NIBE F1345 je možné ihned bez dalšího příslušenství připojit k síti internet a využívat veškerý komfort NIBE Uplink. Kdekoliv a kdykoliv můžete zkontrolovat stav vašeho systému. Dokonce i váš servisní technik může být informován o případném alarmu pomocí e-mailu ihned po jeho vzniku.

Pokud není k dispozici připojení k síti internet je možné instalovat SMS komunikační modul. Po jeho instalaci můžete snižovat či zvyšovat pokojovou teplotu ještě před vaším příchodem domů, aktivovat ohřev extra teplé vody nebo jen zkontrolovat, zda vše funguje tak, jak má.

TECHNICKÉ PARAMETRY