Topenářské práce

Topení je nezbytným základem pro příjemné prostředí v rodinných domech, bytech, ale i průmyslových objektech. Naše firma nabízí kompletní portfolio topenářských prací. Topné systémy instalujeme v mědi, kovu a plastu. Alfou a omegou je montáž ústředního topení do veškerých typů objektů. Provádíme samozřejmě i rekonstrukci stávajícího ústředního topení s výměnou topných těles a plynových kotlů.  
Příjemným způsobem vytápění bez rušivých elementů v interiéru, kterými pro někoho mohou být topná tělesa, je podlahové vytápění, které Vám namontujeme tak, aby spolehlivě fungovalo dlouhá léta a splňovalo Vaše představy a požadavky. 
Dále Vám můžeme z oblasti topení nabídnout například regulaci topných systému, jejich dopouštění, odvzdušnění a následné uvedení do provozu. 
Máte závadu na Vašem domovním rozvodu tepla a nevíte si rady? Nevadí, závadu vyhledáme a navrhneme pro Vás nejvýhodnější způsob opravy a tu následně rychle provedeme. 
Závěrem zmiňme výměny radiátorů, tlakové zkoušky těsnosti potrubí, napuštění topného systému a mnohé další služby, které naleznete ve výčtu níže. Provádíme záruční i pozáruční servis topení, spolehněte se na naše mnohaleté zkušenosti v oboru.