Tepelné čerpadlo NIBE F1155 PC

Tepelné čerpadlo vybavené modulem pro pasivní chlazení budovy bez nutnosti dalších úprav. Má plynulou regulaci výkonu a excelentní roční topný faktor.

MODEL S VYSOKOU ÚČINNOSTÍ A+++

K DISPOZICI VE DVOU VARIANTÁCH:
1,5 - 6 kW
4 - 16 kW

Více informací o tepelném čerpadle NIBE F1155 PC

 • Automatické nastavení výkonu od 4 do 16 kW (nebo od 1,5 do 6 kW) podle aktuálních potřeb tepla pro danou budovu.
 • Vestavěné pasivní chlazení
 • Mimořádně vysoká účinnost (SCOP)
 • Optimální roční topný faktor díky kompresoru s plynulou regulací výkonu
 • Minimální provozní náklady
 • Vysoký teplotní rozsah
  - teplota na výstupu kompresorem až 65°C (s přídavným elektrokotlem 70°C)
  - teplota na zpátečce až 58°C
 • Plánování ohřevů (teplé vody a snižování či zvyšování teploty na výstupu, větrání apod.)
 • Příprava pro připojení dalšího externího ohřívače teplé vody, rekuperační jednotky, ohřevu bazénu, pasivní a aktivní chlazení atd.
 • Příprava pro řízení čtyř otopných systémů s různými provozními teplotami
 • USB port pro aktualizaci softwaru a zálohování nastavení
 • Záruka na kompresor 10 let v ceně

PASIVNÍ CHLAZENÍ

NIBE F1155 PC je vybaveno funkcí pasivního chlazení, která umožňuje budovu v letních měsících chladit. Výměník je již vestavěn v chladícím modulu, nejsou tedy nutné žádné další externí úpravy v systému. Pasivní chlazení je vhodné zejména pro instalace s odběrem energie z vrtů.

DÁLKOVÁ SPRÁVA NIBE UPLINK

NIBE uvedlo na trh nejrychlejší, nejjednodušší a nejúčinnější nástroj pro dálkovou správu NIBE Uplink, abyste získali úplnou kontrolu nad vaším topným systémem. Tento systém je kompatibilní s tepelným čerpadlem NIBE F1155 PC již v základní verzi.

Tepelné čerpadlo NIBE F1155 PC je možné ihned bez dalšího příslušenství připojit k síti internet a využívat veškerý komfort NIBE Uplink. Kdekoliv a kdykoliv můžete zkontrolovat stav vašeho systému. Dokonce i váš servisní technik může být informován o případném alarmu pomocí e-mailu ihned po jeho vzniku.

Pokud není k dispozici připojení k síti internet je možné instalovat SMS komunikační modul. Po jeho instalaci můžete snižovat či zvyšovat pokojovou teplotu ještě před vaším příchodem domů, aktivovat ohřev extra teplé vody nebo jen zkontrolovat, zda vše funguje tak, jak má.

UŽIVATELSKY JEDNODUCHÉ

Použitím unikátního intuitivního ovládacího panelu můžete rychle a jednoduše nastavit a naprogramovat vnitřní klima v domě dle svých představ a časových intervalů.

ROZŠIŘUJTE DŮM, POSTAVTE BAZÉN, RENOVUJTE ...

Zvolíte-li tepelné čerpadlo F1155 PC, získáváte možnost dalšího zvětšování vytápěných prostor. Jeho vysoký výkon (max. 16 kW) vám umožní v budoucnu rozšířit váš dům i postavit vytápěný bazén bez nutnosti zvyšování instalované kapacity tepelného čerpadla.

TECHNICKÉ PARAMETRY